Buy 3 pay for 2 2

Language
Help
3for2
When you buy 3 identical or mixed items from the following articles, you get the cheapest one FREE

3 products

SOS Premium round grain paella rice packet 1 kg
3,69
(3,69 € / Kg)

SOS Premium round grain paella rice packet 1 kg

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,46 €
3 units cost 7,38 €(2,46 € / Kg)
SOS premium bomba rice packet 1 kg
6,29
(6,29 € / Kg)

SOS premium bomba rice packet 1 kg

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,19 €
3 units cost 12,58 €(4,19 € / Kg)
SOS wholegrain rice packet 1 kg
2,15
(2,15 € / Kg)

SOS wholegrain rice packet 1 kg

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,43 €
3 units cost 4,30 €(1,43 € / Kg)

Speak now…