50% off second item

Language
Help
2nd-50%
Combine them however you want and get 50% off the second unit of lesser price

18 products

LA PIARA Chicken pâté gluten-free 2-pack tins 75 g
4,09
(24,94 € / Kg)

LA PIARA Chicken pâté gluten-free 2-pack tins 75 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,05 €
2 units cost 6,14 €(18,70 € / Kg)
SIVORE premium French duck pâté tin 130 g
4,50
(30 € / Kg)

SIVORE premium French duck pâté tin 130 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,25 €
2 units cost 6,75 €(22,50 € / Kg)
LA PIARA Tapa Negra pork liver pâté 50% less fat 2-pack tin 75 g
4,09
(27,27 € / Kg)

LA PIARA Tapa Negra pork liver pâté 50% less fat 2-pack tin 75 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,05 €
2 units cost 6,14 €(20,45 € / Kg)
LA PIARA Mild pig's liver pâté gluten-free 2-pack tins 75 g
1,50
(10 € / Kg)

LA PIARA Mild pig's liver pâté gluten-free 2-pack tins 75 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,75 €
2 units cost 2,25 €(7,50 € / Kg)
LA PIARA Black Lid Iberian pork liver pâté 2-pack tins 73 g
4,09
(28,01 € / Kg)

LA PIARA Black Lid Iberian pork liver pâté 2-pack tins 73 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,05 €
2 units cost 6,14 €(21,01 € / Kg)
LA PIARA Tapa Negra spicy Iberian pork liver pâté 2-pack tins 73 g
4,09
(28,01 € / Kg)

LA PIARA Tapa Negra spicy Iberian pork liver pâté 2-pack tins 73 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,05 €
2 units cost 6,14 €(21,01 € / Kg)
LA PIARA York ham pâté 2-pack, gluten-free tins 77 g
4,35
(28,25 € / Kg)

LA PIARA York ham pâté 2-pack, gluten-free tins 77 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,18 €
2 units cost 6,53 €(21,19 € / Kg)
LA PIARA Tuna pâté 2-pack gluten-free tin 75 drained weight g
4,09
(27,27 € / Kg)

LA PIARA Tuna pâté 2-pack gluten-free tin 75 drained weight g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,05 €
2 units cost 6,14 €(20,45 € / Kg)
LA PIARA Tuna in marinade pâté spread gluten-free 2-pack tin 75 g
4,09
(27,27 € / Kg)

LA PIARA Tuna in marinade pâté spread gluten-free 2-pack tin 75 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,05 €
2 units cost 6,14 €(20,45 € / Kg)
LA PIARA Tuna pâté in olive oil gluten-free 2-pack tins 82 g
5,19
(31,65 € / Kg)

LA PIARA Tuna pâté in olive oil gluten-free 2-pack tins 82 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,60 €
2 units cost 7,79 €(23,73 € / Kg)
LA PIARA Oceanix tuna loin pâté in olive oil 2-pack tin 75 g
3,75
(25 € / Kg)

LA PIARA Oceanix tuna loin pâté in olive oil 2-pack tin 75 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,88 €
2 units cost 5,63 €(18,75 € / Kg)
LA PIARA Sardine pâté spread 2-pack tin 75 g
4,45
(29,67 € / Kg)

LA PIARA Sardine pâté spread 2-pack tin 75 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,23 €
2 units cost 6,68 €(22,25 € / Kg)
LA PIARA Smoked salmon pâté spread gluten-free 2-pack tins 77 g
4,35
(28,25 € / Kg)

LA PIARA Smoked salmon pâté spread gluten-free 2-pack tins 77 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,18 €
2 units cost 6,53 €(21,19 € / Kg)
LA PIARA Cantabrian anchovy pâté spread gluten-free 2-pack tin 84 g
4,35
(25,89 € / Kg)

LA PIARA Cantabrian anchovy pâté spread gluten-free 2-pack tin 84 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,18 €
2 units cost 6,53 €(19,42 € / Kg)
LA PIARA D'Or Sivore cocktail pâté with prawns tin 150 g
5,75
(38,33 € / Kg)

LA PIARA D'Or Sivore cocktail pâté with prawns tin 150 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,88 €
2 units cost 8,63 €(28,75 € / Kg)
LA PIARA Bocadelia tuna sandwich filling flask 180 g
4,25
(23,61 € / Kg)

LA PIARA Bocadelia tuna sandwich filling flask 180 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,13 €
2 units cost 6,38 €(17,71 € / Kg)
LA PIARA Bocadelia chicken curry sandwich filling flask 180 g
4,35
(24,17 € / Kg)

LA PIARA Bocadelia chicken curry sandwich filling flask 180 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,18 €
2 units cost 6,53 €(18,13 € / Kg)
LA PIARA crab for pasta salad sandwich or rice flask 170 g
4,39
(25,82 € / Kg)

LA PIARA crab for pasta salad sandwich or rice flask 170 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,20 €
2 units cost 6,59 €(19,37 € / Kg)

Speak now…