Buy Christmas cakes DOÑA JIMENA

Language
Help
DOÑA JIMENA DOÑA JIMENA
DOÑA JIMENA DOÑA JIMENA

10 products

DOÑA JIMENA aniseed roscos case 250 g
4,75
(19 € / Kg)

DOÑA JIMENA aniseed roscos case 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,38 €
2 units cost 7,13 €(14,25 € / Kg)
DOÑA JIMENA puff pastries case 250 g
4,75
(19 € / Kg)

DOÑA JIMENA puff pastries case 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,38 €
2 units cost 7,13 €(14,25 € / Kg)
DOÑA JIMENA mini puff pastries bag 400 g
5,95
(14,88 € / Kg)

DOÑA JIMENA mini puff pastries bag 400 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,98 €
2 units cost 8,93 €(11,16 € / Kg)
DOÑA JIMENA aniseed rings with chocolate case 230 g
5,15
(22,39 € / Kg)

DOÑA JIMENA aniseed rings with chocolate case 230 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,58 €
2 units cost 7,73 €(16,79 € / Kg)
DOÑA JIMENA crunchy almond biscuits case 250 g
4,75
(19 € / Kg)

DOÑA JIMENA crunchy almond biscuits case 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,38 €
2 units cost 7,13 €(14,25 € / Kg)
DOÑA JIMENA praline selection case 180 g
4,75
(26,39 € / Kg)

DOÑA JIMENA praline selection case 180 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,38 €
2 units cost 7,13 €(19,79 € / Kg)
DOÑA JIMENA Almond nougats case 250 g
4,75
(19 € / Kg)

DOÑA JIMENA Almond nougats case 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,38 €
2 units cost 7,13 €(14,25 € / Kg)
DOÑA JIMENA mini puff pastries coated in chocolate bag 350 g
6,65
(19 € / Kg)

DOÑA JIMENA mini puff pastries coated in chocolate bag 350 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 3,33 €
2 units cost 9,98 €(14,25 € / Kg)
DOÑA JIMENA crunchy almonds with pistachio case 200 g
11,75
(58,75 € / Kg)

DOÑA JIMENA crunchy almonds with pistachio case 200 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 5,88 €
2 units cost 17,63 €(44,06 € / Kg)
DOÑA JIMENA almond nougats with chocolate chips case 200 g
12,95
(57,56 € / Kg)

DOÑA JIMENA almond nougats with chocolate chips case 200 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 6,48 €
2 units cost 19,43 €(43,17 € / Kg)

Speak now…