Buy Offers in Yogurts Online

Language
Help

hoy en oferta

37 products

DANONE OIKOS plain Greek yogurt 4-pack units 110 g
3,05
2,99
(6,80 € / Kg)

DANONE OIKOS plain Greek yogurt 4-pack units 110 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,53 € / Kg)
DANONE ACTIVIA Zero fat-free plain bifidus 8-pack units 120 g economy pack
3,99
3,89
(4,05 € / Kg)

DANONE ACTIVIA Zero fat-free plain bifidus 8-pack units 120 g economy pack

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,17 €
2 units cost 5,06 €(2,63 € / Kg)
DANONE OIKOS Greek stracciatella yogurt 4-pack units 110 g
3,05
2,99
(6,80 € / Kg)

DANONE OIKOS Greek stracciatella yogurt 4-pack units 110 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,53 € / Kg)
DANONE ACTIMEL L. Casei plain 14-pack units 100 g economy pack
7,30
6,99
(4,99 € / Kg)

DANONE ACTIMEL L. Casei plain 14-pack units 100 g economy pack

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,10 €
2 units cost 9,09 €(3,25 € / Kg)
DANONE ACTIMEL Kids L. Casei with strawberry gluten-free 14-pack units 100 g economy pack
7,30
6,99
(4,99 € / Kg)

DANONE ACTIMEL Kids L. Casei with strawberry gluten-free 14-pack units 100 g economy pack

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,10 €
2 units cost 9,09 €(3,25 € / Kg)
DANONE ACTIMEL fat-free plain L. Casei with no added sugar 14-pack units 100 g economy pack
7,30
6,99
(4,99 € / Kg)

DANONE ACTIMEL fat-free plain L. Casei with no added sugar 14-pack units 100 g economy pack

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,10 €
2 units cost 9,09 €(3,25 € / Kg)
DANONE OIKOS sweetened plain Greek yogurt4-pack units 110 g
3,05
2,99
(6,80 € / Kg)

DANONE OIKOS sweetened plain Greek yogurt4-pack units 110 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,53 € / Kg)
DANONE ACTIVIA Plain bifidus 8-pack units 120 g economy pack
3,99
3,89
(4,05 € / Kg)

DANONE ACTIVIA Plain bifidus 8-pack units 120 g economy pack

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,17 €
2 units cost 5,06 €(2,63 € / Kg)
DANONE ACTIVIA Zero fat-free plain bifidus with sweetener 8-pack units 120 g economy pack
3,99
3,89
(4,05 € / Kg)

DANONE ACTIVIA Zero fat-free plain bifidus with sweetener 8-pack units 120 g economy pack

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,17 €
2 units cost 5,06 €(2,63 € / Kg)
DANONE OIKOS Greek yogurt with strawberry, gluten-free 4-pack units 110 g
3,05
2,99
(6,80 € / Kg)

DANONE OIKOS Greek yogurt with strawberry, gluten-free 4-pack units 110 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,53 € / Kg)
DANONE ACTIMEL Kids L.Casei with strawberry and banana gluten-free 14-pack units 100 g economy pack
7,30
6,99
(4,99 € / Kg)

DANONE ACTIMEL Kids L.Casei with strawberry and banana gluten-free 14-pack units 100 g economy pack

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,10 €
2 units cost 9,09 €(3,25 € / Kg)
DANONE OIKOS Lemon-lime flavour Greek yogurt gluten-free 4-pack units 110 g
3,05
2,99
(6,80 € / Kg)

DANONE OIKOS Lemon-lime flavour Greek yogurt gluten-free 4-pack units 110 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,53 € / Kg)
VALIO Profeel chocolate mousse rich in protein container 150 g no added sugar and lactose-free
1,75
1,69
(11,27 € / Kg)

VALIO Profeel chocolate mousse rich in protein container 150 g no added sugar and lactose-free

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,85 €
2 units cost 2,54 €(8,45 € / Kg)
VALIO Profeel chocolate custard rich in protein and no added sugar container 180 g lactose-free
1,75
(9,72 € / Kg)

VALIO Profeel chocolate custard rich in protein and no added sugar container 180 g lactose-free

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,88 €
2 units cost 2,63 €(7,29 € / Kg)
DANONE ACTIVIA Plain kefir container 345 g
1,99
(5,77 € / Kg)

DANONE ACTIVIA Plain kefir container 345 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,60 €
2 units cost 2,59 €(3,75 € / Kg)
DANONE ACTIVIA Sweetened plain bifidus 8-pack units 120 g economy pack
4,15
3,89
(4,05 € / Kg)

DANONE ACTIVIA Sweetened plain bifidus 8-pack units 120 g economy pack

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,17 €
2 units cost 5,06 €(2,63 € / Kg)
DANONE ACTIVIA Kefir with strawberry and raspberry chunks container 380 g
2,45
2,25
(5,92 € / Kg)

DANONE ACTIVIA Kefir with strawberry and raspberry chunks container 380 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,68 €
2 units cost 2,93 €(3,85 € / Kg)
VALIO Profeel caramel custard rich in protein and no added sugar container 180 g lactose-free
1,75
(9,72 € / Kg)

VALIO Profeel caramel custard rich in protein and no added sugar container 180 g lactose-free

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,88 €
2 units cost 2,63 €(7,29 € / Kg)
VALIO Profeel vanilla-merengue flavour custard rich in protein lactose-free container 180 g
1,75
(9,72 € / Kg)

VALIO Profeel vanilla-merengue flavour custard rich in protein lactose-free container 180 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,88 €
2 units cost 2,63 €(7,29 € / Kg)
VALIO Profeel cappuccino mousse rich in protein container 150 g no added sugar and lactose-free
1,85
1,69
(11,27 € / Kg)

VALIO Profeel cappuccino mousse rich in protein container 150 g no added sugar and lactose-free

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,85 €
2 units cost 2,54 €(8,45 € / Kg)
DANONE ACTIVIA Kefir with peach and passion fruit chunks container 380 g
2,45
2,25
(5,92 € / Kg)

DANONE ACTIVIA Kefir with peach and passion fruit chunks container 380 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,68 €
2 units cost 2,93 €(3,85 € / Kg)
VALIO Profeel mousse with chocolate & orange proteins container 150 g no added sugar and lactose-free
1,85
1,69
(11,27 € / Kg)

VALIO Profeel mousse with chocolate & orange proteins container 150 g no added sugar and lactose-free

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,85 €
2 units cost 2,54 €(8,45 € / Kg)
VALIO Profeel chocolate and strawberry flavour protein-rich custard lactose-free container 180 g
1,89
1,75
(9,72 € / Kg)

VALIO Profeel chocolate and strawberry flavour protein-rich custard lactose-free container 180 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,88 €
2 units cost 2,63 €(7,29 € / Kg)
VALIO Profeel fresh quark cheese rich in protein with mango and vanilla yogurt container 175 g fat-free and lactose-free
1,45
(8,29 € / Kg)

Speak now…