Buy Sweets and jelly sweets Online

  1. Chewing gum
  2. Hard sweets
  3. Sweets and jelly sweets
  4. Chewy sweets
  5. Lollipops
  6. Licorice
  7. Assorted sweets treats
Language
Help

13 products

HARIBO Golden bears assorted jelly sweets bag 150 g
1,99
(11,71 € / Kg)

HARIBO Golden bears assorted jelly sweets bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 3,98 €(7,80 € / Kg)
HARIBO Favoritos jelly sweets coated in sugar with fruit juice bag 150 g
2,45
(16,33 € / Kg)

HARIBO Favoritos jelly sweets coated in sugar with fruit juice bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,63 €
3 units cost 4,90 €(10,89 € / Kg)
HARIBO Favoritos Pica assorted jelly sweets bag 150 g
2,45
(16,33 € / Kg)

HARIBO Favoritos Pica assorted jelly sweets bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,63 €
3 units cost 4,90 €(10,89 € / Kg)
HARIBO Favourites Classic assorted jelly sweets bag 150 g
2,45
(16,33 € / Kg)

HARIBO Favourites Classic assorted jelly sweets bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,63 €
3 units cost 4,90 €(10,89 € / Kg)
HARIBO Golden bears jelly sweets coated in sugar bag 150 g
2,69
(17,93 € / Kg)

HARIBO Golden bears jelly sweets coated in sugar bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,79 €
3 units cost 5,38 €(11,96 € / Kg)
HARIBO Strawberries jelly sweets bag 150 g
2,35
(15,67 € / Kg)

HARIBO Strawberries jelly sweets bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,57 €
3 units cost 4,70 €(10,44 € / Kg)
HARIBO Spaghetti Pika strawberry flavour sours bag 150 g
2,15
(14,33 € / Kg)

HARIBO Spaghetti Pika strawberry flavour sours bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,43 €
3 units cost 4,30 €(9,56 € / Kg)
HARIBO Berries jelly sweets bag 200 g
2,15
(10,75 € / Kg)

HARIBO Berries jelly sweets bag 200 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,43 €
3 units cost 4,30 €(7,17 € / Kg)
HARIBO Tropifrutti fruit flavour jelly sweets bag 150 g
2,69
(17,93 € / Kg)

HARIBO Tropifrutti fruit flavour jelly sweets bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,79 €
3 units cost 5,38 €(11,96 € / Kg)
HARIBO Funk Mix assorted jelly sweets bag 150 g
2,45
(16,33 € / Kg)

HARIBO Funk Mix assorted jelly sweets bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,63 €
3 units cost 4,90 €(10,89 € / Kg)
HARIBO Starmix assorted jelly sweets bag 150 g
2,45
(16,33 € / Kg)

HARIBO Starmix assorted jelly sweets bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,63 €
3 units cost 4,90 €(10,89 € / Kg)
HARIBO Golden bears jelly sweets coated in sour sugar bag 150 g
2,15
(12,65 € / Kg)

HARIBO Golden bears jelly sweets coated in sour sugar bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,43 €
3 units cost 4,30 €(8,43 € / Kg)
HARIBO Frutissima jelly sweets with fruit juice bag 150 g
2,39
(15,93 € / Kg)

HARIBO Frutissima jelly sweets with fruit juice bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,59 €
3 units cost 4,78 €(10,62 € / Kg)

Speak now…