Buy Food Online

Language
Help

11 products

IBERITOS tomato concentrate with garlic and virgin olive oil 4-pack tub 22 g
1,59
(7,95 € / Kg)

IBERITOS tomato concentrate with garlic and virgin olive oil 4-pack tub 22 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,06 €
3 units cost 3,18 €(5,30 € / Kg)
IBERITOS selection of breakfast tomatoes 5 tomatoes container 125 g
1,89
(15,12 € / Kg)

IBERITOS selection of breakfast tomatoes 5 tomatoes container 125 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,26 €
3 units cost 3,78 €(10,08 € / Kg)
IBERITOS cream of Iberian ham container 140 g
2,65
(18,93 € / Kg)

IBERITOS cream of Iberian ham container 140 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,77 €
3 units cost 5,30 €(12,62 € / Kg)
IBERITOS Cured ham pâté 4-pack container 23 g
1,85
(18,50 € / Kg)

IBERITOS Cured ham pâté 4-pack container 23 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,23 €
3 units cost 3,70 €(12,33 € / Kg)
IBERITOS ham cream container 140 g
2,50
(17,86 € / Kg)

IBERITOS ham cream container 140 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,67 €
3 units cost 5 €(11,90 € / Kg)
IBERITOS scorpion fish cake container 140 g
2,95
(21,07 € / Kg)

IBERITOS scorpion fish cake container 140 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,97 €
3 units cost 5,90 €(14,05 € / Kg)
IBERITOS Wild partridge pâté container 140 g
3,65
3,39
(24,21 € / Kg)

IBERITOS Wild partridge pâté container 140 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,26 €
3 units cost 6,78 €(16,14 € / Kg)
IBERITOS Pedro Ximénez Iberian pâté with raisins tin 250 g
3,75
(15 € / Kg)

IBERITOS Pedro Ximénez Iberian pâté with raisins tin 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,50 €
3 units cost 7,50 €(10 € / Kg)
IBERITOS Smoked salmon pâté container 140 g
2,25
(16,07 € / Kg)

IBERITOS Smoked salmon pâté container 140 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,50 €
3 units cost 4,50 €(10,71 € / Kg)
IBERITOS Pistachio and black garlic pâté gluten-free flask 110 g
3,50
(31,82 € / Kg)

IBERITOS Pistachio and black garlic pâté gluten-free flask 110 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,33 €
3 units cost 7 €(21,21 € / Kg)
IBERITOS tuna pâté tin 250 g
4,10
(16,40 € / Kg)

IBERITOS tuna pâté tin 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,73 €
3 units cost 8,20 €(10,93 € / Kg)

Speak now…