Buy Fruit and vegetables Online

  1. Frozen artichokes
  2. Frozen broad beans
  3. Frozen condiments and culinary aids
  4. Frozen fruit
  5. Frozen green beans
  6. Frozen mixed vegetables and potato salad
  7. Frozen peas
  8. Frozen potatoes
  9. Frozen spinach
  10. Miscellaneous frozen vegetables
Language
Help

10 products

VERLEAL Vegetable mix for sofrito bag 400 g
1,55
(3,88 € / Kg)

VERLEAL Vegetable mix for sofrito bag 400 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,03 €
3 units cost 3,10 €(2,58 € / Kg)
VERLEAL chopped garlic bag 125 g
1,88
(15,04 € / Kg)

VERLEAL chopped garlic bag 125 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,25 €
3 units cost 3,76 €(10,03 € / Kg)
VERLEAL assorted mushrooms bag 400 g
3,85
(9,62 € / Kg)

VERLEAL assorted mushrooms bag 400 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,57 €
3 units cost 7,70 €(6,42 € / Kg)
VERLEAL small peas bag 400 g
1,94
(4,85 € / Kg)

VERLEAL small peas bag 400 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,29 €
3 units cost 3,88 €(3,23 € / Kg)
VERLEAL Pre-cooked rice 6 individual portions bag 1002 g
2,95
(2,94 € / Kg)

VERLEAL Pre-cooked rice 6 individual portions bag 1002 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,97 €
3 units cost 5,90 €(1,96 € / Kg)
VERLEAL Extra-thin green beans bag 400 g
2,99
(7,48 € / Kg)

VERLEAL Extra-thin green beans bag 400 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,98 € / Kg)
VERLEAL Baby artichoke hearts bag 300 g
4,63
(15,43 € / Kg)

VERLEAL Baby artichoke hearts bag 300 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 3,09 €
3 units cost 9,26 €(10,29 € / Kg)
VERLEAL mixed vegetables stir-fry, ready in 7 minutes bag 640 g
4,65
4,39
(6,86 € / Kg)

VERLEAL mixed vegetables stir-fry, ready in 7 minutes bag 640 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,93 €
3 units cost 8,78 €(4,57 € / Kg)
CN gourmet cauliflower rice bag 400 g
1,55
(3,88 € / Kg)
VERLEAL roast potato and sweet potato sticks bag 350 g
1,99
(5,69 € / Kg)

VERLEAL roast potato and sweet potato sticks bag 350 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 3,98 €(3,79 € / Kg)

Speak now…